Emrah Yılmaz 

 

Müziğe 1996 yılında T.C.M.E.B. ÖZEL TUĞRUL ŞAN MÜZİK MERKEZİ’ de şan ve solfej dersleri alarak başladı, aynı yıl GÜRKAN ADISANOĞLU ile gitar çalışmaya başladı, 1997 yılında ÜSKÜDAR MUSİKİ CEMİYETİ korosuna katılarak burada Türk müziği nazariyatı, usul , tarih ve repertuar alanlarında eğitim aldı, 2000 yılında KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ G.S.F. Müzik bölümüne girmeye hak kazandı, sınava klasik gitar çalarak girdi fakat okulda flüt ana sanat dalını tercih etti.

Dört yıl boyunca flüt eğitimi alan Emrah Yılmaz gitar çalışmayı bırakmadı ve okuldaki gitar eğitmenlerinden yardım alarak gitar tekniğini de  ilerletti. 2004-2005 öğretim yılı Kocaeli Anadolu Güzel Sanat Lisesi'nde flüt öğretmeni olarak görev aldıktan sonra çeşitli eğitim kurumlarında flüt ve gitar alanlarında öğretmenlik yaptı , birçok orkestra ve sanatçı ile sahne çalışmasında bulundu, halen konserlerde gitarist ya da flütist olarak görev yapmakta ve kurucusu olduğu T.M.E.B. ÖZEL  BEŞİKTAŞ MÜZİK ATÖLYESİ bünyesinde gitar ve flüt eğitmenliği yapmaktadır.

Erman Türkeli 

 

İstanbul doğumlu Erman Türkeli, müzisyen olan babasının da vesilesi ile erken yaşlarda müzikle tanışarak dört yaşında amatör olarak piyano çalmaya başladı. Ardından, yedi yıl boyunca İstanbul Teknik Üniversitesi (ITU) -Türk Musikisi Devlet Konservatuarı'nda, Türk Sanat Müziği - Türk Halk Müziği ve Hakan Şensoy ile keman eğitimi; sonraki beş yıl boyunca ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda; Mete Sakpınar ile kompozisyon, Emel Çelebioğlu ile armonizasyon, Ramiz Melik Arslanov ile orkestrasyon ve İlke Dolkun ile piyano çalıştı ve 2011 yılında bu okuldan mezun oldu.

2000 yılı itibariyle İstanbul'da; Erkut Taçkın, Ayhan Sicimoğlu, Rafet El Roman gibi isimlerle sahne çalışmalarında bulundu. 2005 yılında İstanbul Caz Festivali Genç Cazcılar kapsamında yer aldı ve aynı zamanda Rusya ve Azerbaycan gibi farklı ülkelerde de çeşitli müzik festivallerinde konserlere katıldı. 2011  yılında  kemençe sanatçısı Sercan Halili ile İstanbul Duo, 2012 yılında Keman sanatçısı Kerem Çelik ile Nostalgia Bar adlı iki enstrumantal album yaptı, 10 seneyi aşkın zamandır birçok kurumda piyano, akordeon ve armoni branslarında eğitmenlik yapan ERMAN TÜRKELİ  halen  T.C. M.E.B. ÖZEL BEŞİKTAŞ MÜZİK ATÖLYESİ bünyesinde eğitmen olarak görev yapmaktadır.

​Filiz Gültekin   

 

Müziğe 14 yaşında Fırat Kızıltuğ ile piyano çalışmaları ile başladı. 2000 yılında Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü’ne girmeye hak kazandı, burada Yeşim MADANOĞLU ile viyolonsel, Birsen  EROL ÖZAKAY ile piyano çalıştı, 2004 yılında mezun oldu, 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Müzik Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans Programını tamamladı. Orff Schulwerk  eğitim ve danışmanlık merkezinde, Temel orff eğitimi, Beden perküsyonu ile nota okuma-yazma, Shared parameters programlarına katıldı, Oluşum Drama Enstitüsünde Drama liderlik programı çalışmalarına katıldı. Ruhi Su Dostlar Korosu, TRT gençlik korosu, Avrupa Korosunda korist olarak görev aldı. 2006 yılından beri çeşitli müzik kuruluşlarında viyolonsel ve piano eğitmenliği yapan Filiz GÜLTEKİN halen T.C.M.E.B. ÖZEL BEŞİKTAŞ MÜZİK ATÖLYESİ çatısı altında piyano ve viyolonsel eğitmeni olarak görev yapmaktadır.

Kerem Çelik 

 

1983 yılında İstanbul'da doğan Çelik, müziğe çocuk yaşta şarkı söyleyerek başladı. Müzikal becerilerinin erken yaşta gelişmesi ve keşfedilmesi sonucu 11 yaşında İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı keman bölümüne girmeye hak kazandı. Eğitimine Prof. Ayhan Turan'ın özel yetenekli öğrenciler sınıfında başladıktan 1 yıl sonra Atatürk Kültür Merkezi'nde ilk konserini verdi. Keman eğitiminin en değerli sekiz yılını Yrd. Doç. Hakan Şensoy ve Prof. Dr. Cihat Aşkın ile çalışarak geçirmiş ve 2006 yılında lisans eğitimini pekiyi derece ile tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitim sürecinde de 1,5 yıl boyunca Prof. Saim Akçıl ile çalışmış ve Tekfen Filarmoni Orkestrası'na kabul edilmiştir. İstanbul'daki özel senfoni orkestraları ve çeşitli oda müziği topluluklarıyla bir çok konser verip, popüler sanatçılara da sahnelerinde kemanıyla eşlik etmiştir. Tüm bunların yanı sıra keman eğitmenliği de kariyerinde önemli bir yer tutmaktadır. 2012 yılında Piyanist Erman Türkeli ile birlikte Nostalgia Bar (2) ilk keman-piyano albüm çalışmasını müzik dünyasına kazandırmış olan Kerem ÇELİK halen T.C.M.E.B. ÖZEL BEŞİKTAŞ MÜZİK ATÖLYESİ çatısı altında Keman eğitmeni olarak görev yapmaktadır.

Özlem Hocaoglu 1979 yılında istanbulda doğdu, 6 yaşında kemanla tanışıp, 7 yaşında İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI keman bölümüne girmeye hak kazanan ÖZLEM HOCAOGLU,  İlk okulu burada bitirdikten sonra, MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI piyano bölümüne geçti. Orta okul ve liseyi burada tamamladı ve 2002 yılında MARMARA ÜNİVERSİTESİ MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ bölümünde keman ve piyano eğitiminin yanı sıra pedogoji eğitmi aldı. Doç.Sibel Akıncı ile keman ,Doç Mari Barsamyan ve Seba Baştuğ Şen ile piyano çalıştı. Okul içinde ve dışında bir çok dinleti verdi. Okul öncesi çocuklar üzerinde renklerle eğitim tekniği ile uzun zamandır özel olarak ilgilenen ve 10 seneyi aşkın zamandır birçok kurumda piyano ve keman branslarında eğitmenlik yapan ÖZLEM HOCAOĞLU  halen  T.C. M.E.B. ÖZEL BEŞİKTAŞ MÜZİK ATÖLYESİ bünyesinde eğitmen olarak görev yapmaktadır.

Ufuk Atar 

 

1990 yılında İskenderun'da doğdu. 1996 yılında mandolin ile başlayan müzik hayatı diğer telli enstrümanlar ile devam etmiştir. İlk klarinet çalışmalarına Çukurova Devlet Konservatuvarı'nda Tuna Bozkaya ile başladı. Aynı okulda Ferhang Hüseyinov ile orkestra, Tsvetelina Tunteva ile armoni çalışmalarında bulundu. Çukurova Devlet Konservatuvarı Senfoni Orkestrası ile çeşitli konserlerde yer aldı. 2008 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'na Feza Çetin'in öğrencisi olarak kabul edildi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Senfoni Orkestrası ile birçok konser verdi. Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası ve Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası’nda takviye sanatçı olarak görev aldı. 2009-2010 yılları arasında İstanbul Klarinet Korosu’nda görev alan UFUK ATAR, Akademi Klarinet Ensemble Oda Müziği grubunda çalışmalarına devam etmektedir. 2012 yılından itbaren Film Müzikleri Senfoni orkestrası ile konserler vermiştir ve halen vermektedir. Feza Çetin, Nicolas Baldeyrou, Alain Damiens, Nusret İspir, Michel Lethiec gibi dünyaca ünlü klarinetçilerin masterclass eğitimlerine katılarak onlarla özel olarak çalışan UFUK  ATAR halen T.C.M.E.B. ÖZEL BEŞİKTAŞ MÜZİK ATÖLYESİ çatısı altında Klarinet eğitmeni olarak görev yapmaktadır.

Emre Can 

 

1976 yılında istanbulda doğdu, ailesinde birçok müzisyen olduğundan küçük yaştaki merakı onu kısa zamanda müziği yaşam tarzı olarak benimsemesini sağladı ve 1990 yılında profesyonel müzik hayatına gitarist hakan başar ile birlikte çalışmaya başlayarak çok erken yaşta adım atmış oldu. İlk bass gitar derslerini gürol ağırbaştan aldı, uzun yıllar çok sayıda popüler müzik solistine eşlik etti aynı zamanda yerli ve yabancı bir çok müzisyenle, Jazz ve latin müziklerinde çeşitli projelerinde ve birçok sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. Daha sonraki yıllarda dünyanın en büyük bass gitar virtiözleri Victor wooten, Marcus miller, Stanley clarke , Victor bailey ile workshop yapma imkanı bulan Emre can çeşitli projelerde yer almaya devam etmektedir. Profesyonel sahne çalışmaları dışında stüdyo müzisyenliği  ve jingle çalışmaları yapan Emre CAN halen T.C.M.E.B. BEŞİKTAŞ MÜZİK ATÖLYESİ bünyesinde Bas gitar eğitmenliği yapmaktadır.

Emre Kula  

 

1983 yılında İstanbul’da doğdu. Müzik eğitimine Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde klasik gitar ile  başladı. Güzel Sanatlar Liseleri arası yapılan yarışmada Klasik Gitar dalında birincilik, oda müziği dalında ise üçüncülük ödülleri kazandı. Lise yıllarının sonlarına geldiğinde, birçok müzik tarzı ile tanıştı ve eğitimine halen devam etmekte olduğu Yıldız Teknik Üniversitesi Caz Gitar Bölümüne girdi. Burada Şenol Küçükyıldırım ile Caz Bilgisi, Cem Tuncer ile Jazz Gitar, Ensemble  ve Armoni çalışmaları yaptı. Kompozisyon ve bestecilik üzerine yaptığı çalışmalarını eğitim süresince devam ettirdi. Üniversite’nin ilk yıllarında Çağrı Sertel ile kurduğu On Que isimli Jazz grubuyla kendi bestlerini seslendirdikleri konserler verdi. 

 

2007 yılında Turgut Berkes & Karakutu ile Masstival’de yeraldı. 2008-2010 yılları arasında Şebnem Ferah orkestrasından Aykan İlkan ve Buket Doran ile Galactica isimli grup ile sahne çalışmaları yaptı.Bu yıllar içerisinde Özge Fışkın, Murat İlkan Akustik Project (Pentagram), Özgün ,Black , Main Project, Murat Çekem gibi sanatçı ve gruplar ile konserler ve programlara katıldı.

 

(Hollandalı Şarkıcı ve besteci Fleur Odylle Wanwicyk’in kuruculuğu üstlendiği) Odylle isimli Pop/Jazz grubu ile 2011 Ocak ayında kayıtları Babajim Stüdyolarında yapılan 2012 Mart ayında da yayınlanan ‘İstanbul bana ne yaptın?’ albümünde, tüm elektrik ve akustik gitarları çalan Emre Kula albümün aranjelerinde de bulundu.

 

2010 yılında Can Bonomo’nun orkestrasına katıldı ve bu sene içerisindeki bütün konserlerde yeraldı. 2012 Eurovision şarkı yarışması için yapılan ‘Love me Back’ adlı parçanın kayıtlarında çaldı.

 

2012 sonunda çıkan ikinci Can Bonomo albümü olan ‘Aşktan ve Gariplikten’ de elektrik ve akustik gitarı çaldı ve düzenlemelere katkıda bulundu.

 

Uzun süredir bestelemekte olduğu ingilizce şarkılarını, Emre Kula ‘Mellow Sessions’ isiminde Ocak 2013 tarihinden itibaren Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde aylık konserler olarak sürdürmektedir.

 

 

Can Bonomo, Odylle, Emre Kula ‘Mellow Sessions’ ile aktif olarak sahne alan Emre Kula, yeni bir proje olan , Bas Gitar’da Cenk Turanlı (Malt&Üçnoktabir) Davulda ise  Mehmet Demirdelen (Malt&Üçnoktabir) ile KES isimli Progressif Enstrumantal Rock grubuyla konserler vermekte ve T.C.M.E.B. ÖZEL BEŞİKTAŞ MÜZİK ATÖLYESİ bünyesinde yapmakta oldugu elektro gitar ve klasik gitar  eğitmenliği görevini başarıyla sürdürmektedir.

Can Bora Genç  

 

1975 yılında Ankara’da doğdu. Üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamladı. Üniversite yıllarında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Yarı Zamanlı Koro Şarkıcılığı bölümünde okudu. Şan eğitimine Pentagram eski solisti Murat İlkan ve Ankara Devlet Opera Balesi eski sanatçılarından Yıldız Tunbul ile devam etti. Bu sırada Prof. Donovan Mixon ile teori ve ear training üzerine çalışmalar yaptı.  Şu an İstanbul Devlet Opera ve Balesi solist sanatçılarından Kevork Tavityan ile şan teknikleri çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Marmara Üniversitesi Müzik Bölümü öğretim üyelerinden Melih Güzel ile klasik gitar, Atmosfer grubu gitaristi ve yurt ici ve dışında bir çok performans vermiş olan caz-fusion gitaristi Mustafa Dönmez ile elektrik gitar üzerine çalışmalar yapmaktadır. Piyano, Bas Gitar ve Klarnet ilgilendiği diğer enstrümanlar arasındadır.

 

Sahne performanslarına halen devam eden Can Bora bugüne kadar bir çok projede solist. Korist ve ensemble üyesi olarak sahneye çıktı. 2006 yılında Önder Focan’ın Vocalists projesinde solist olarak yer aldı. Rock Müzikaller, Avenue Q, Bir Şehnaz Oyun, Jekyll and Hyde müzikallerinde solist ve ensemble üyesi olarak görev aldı. Avrupa Korosunda bir dönem korist olarak bulundu. Halen şefliğini Arda Agoşyan'ın üstlendiği Coristanbul korosu üyesidir. 2013 yazından beri Kurtalan Ekspres grubunun solistliğini yapmaktadır. 

 

Şan ve vokal eğitmenliğine 2011 yıllında başlayan Can Bora özel derslerin yanı sıra, 2012 yılından beri Koç Üniversitesi Müzikal Kulübünde Vokal Koç ve Vokal Stil Koçu olarak görev yapan Can Bora T.C.M.E.B. ÖZEL BEŞİKTAŞ MÜZİK ATÖLYESİ çatısı altında şan ve vokal eğitmeni olarak görev yapmaktadır